CHİLLER GRUBU

Chiller soğutma sistemleri merkezi konumlar da, konfor klimalarında iş merkezlerinde, avm merkezlerinde iklimlendirme olarak kullanılmaktadır. Chiller sisteminin su soğutma sistemi olarakta aynı şekilde avm merkezlerinde, tüm konfor klimaları için fancoil sistemi ile kullanılmaktadır. Su soğutmalı chiller sistemi enjeksiyon kalıp soğutmalarında ve ilaç fabrikalarında kullanılmaktadır. Kullanılacak alanın mahaline ve makine kalıp ısı derecelerine göre chiller sistemi soğutma kw hesaplanıp çıkan değerler de chiller kullanılır.

GOODMAN KLİMA

Goodman kanallı klima olarak firmamız ücretsiz montaj ve klima tesisatı içerisinde paket halinde sunulmaktadır. İkinci el klimalar ve chiller sistemleri ve merkezi soğutma sistemlerinde 7/24 servis hizmeti vermektedir. Goodman marka ve bunun gibi pek çok kaliteli markaları bünyesinde barından soğutma servisinin geliştiricisi olan NİLKA SOĞUTMA SERVİSİ garantisi altında hizmet ve ikinci el klimalar sunmaktadır. Genç ve dinamik ekibimiz sizlere hızlı pratik çözümler sunmaktadır. Detaylar için firmamıza ulaşabilirsiniz.

MERKEZİ SİSTEM KLİMA

Merkezi klima sistemleri ortamın nem oranı %40 ile %60 oranları arasında düşürerek mahalin ferah bir ortam olmasını sağlar. Bir nevi soğutma makinesi yani klimadır. merkezi klima olma nedeni büyük kapasitelerte çatı tipi olarak adlandırılır ve çatılara montaj edilir. Merkezi klima sistemi daha az elektrik enerjisi tüketerek yüksek metrekare alanın rahatlıkla soğutulmasına yarar. Konfor amaçlı olarak merkezi sistem klimaları tercih edilir. Merkezi sistem klimalar hakkındadetaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Ofis, bar, restoran gibi yerlerde mutlak havalandırma sistemine ihtiyaç vardır. Yaşam alanlarımızda ki havanın yüksek kalitede olması iş hayatınızda sizi başarıya götürür. Havalandırma Sistemleri olarak kuracağımız havalandırma sistemleri sayesinde yaşam alanınızdan karbondioksit ve kötü kokular dışarı atılarak ortama taze hava girişi ve bol oksijen depolanacaktır. Özellikle sigara içilen ortamlar ve koku sorununu çözemediğiniz tuvaletlerde kesin çözüm için Ferah Havalandırma sistemleri ile irtibata geçiniz.

Back to Top