Goodman klima servisi

İkinci el klimalar da piyasa bulunan bir çok markalar da ve kapasiteler de ki ikinci el klima cihazları bulmanız mevcuttur. Sogutma servisi sizler için istenilen kapasiteler de ve modeller de ikinci el klima olarak ve sıfır klimaları sizler için uygun fiyat ve garanti sağlar. Sogutma servisi ilk hedefi ikinci el klima piyasasında müşteri güvenini ve memnuniyeti baz almıştır. 1992 Yılından bu yana bir çok ikinci el klimalar da ve iklimlendirme sistemlerinde bir çok başarılı projeye adını yazdırmış olan sogutma servisi firmamız. Chiller sistemleri, Konfor klimalar, Fancoil Sistemleri, Yaprak buz makinaları, Rooftop klima, Mantar klimaları, Goodman klima, Hijyenik klima ve havalandırma sistemleri olarak bir çok projeye imzasını atmış olan sogutma servisi firması. Sizlere ikinci el klimalar da aynı memnuniyeti ve güveni vermeye devam etmektedir. Sıfır cihazlar da dünya paralar ödemeyiniz ikinci el klima 2 yıl garanti kapmsanına da alınabilmektedir. Gerekli bilgi için irtibata geçiniz.

KLİMA ÇALIŞMA PRENSİBİ

Kompresör, dış kapalı devrede olup ve kapalı sisteme ısıtmış olduğu gazı basar bu gaz iç ünite de kapalı devre olan batarya yani serpantine gaz ulaşır iç ünitenin alt kısmında yer alan fan ile birlikte iç mahaldeki bulunan 15 derecelik havayı bataryanın yüzeyinden geçirerek 48 derecede üfleyerek iç mahalin ısınını artırmış şekilde çalışmaya devam eder ve bu çalışma süresi iç mahalin yaklaşık 33 derece olduğu an itibaren durur ve iç mahalin ısısının düşmesi durumda tekrardan sensörle uyarılır ve devreye girmiş olur.

SOĞUTMA PRENSİBİ

Soğutma da ise çalışma prensibi dış ünite de yer alan kompresör 90 derecelik gazı dış ünitenin kondenser bölümüne basar ve fan yardımıyla ısınınan kondenser de ki ısıyı 45 dereceye düşürür ve bu gaz ekspeyşından püskürtülerek gazın basıncı düşürülür yaklaşık 45 dereceden 5 dereceye düşer ve böylece iç ünite de soğuk gaz gitmiş olmaktadır.