Goodman klima servisi

Chiller servislerimiz de kış sezon indirimi başlamıştır. Chiller su soğutmalı ve hava soğutmalı makine sistemleri olarak iki dal'da ayrılmıştır. Bu sistemlerden bir tanesi olan hava soğutmalı sistem paket sistemdir diğeri ise su soğutmalı sistem kondenseri su kulesi olarak iki parçadır. Chillerleriniz servisimiz tarafından uzman ekiplerce analiz yapılarak sizlere analiz raporu oluşturulur. Chiller servisi istanbul olmak üzere tüm türkiye ve yurt dışı hizmetimiz mevcuttur ayrıca chiller ikinci el ve chiller sıfır olarak satışlarımızda mevcuttur.

KLİMA ÇALIŞMA PRENSİBİ

Kompresör, dış kapalı devrede olup ve kapalı sisteme ısıtmış olduğu gazı basar bu gaz iç ünite de kapalı devre olan batarya yani serpantine gaz ulaşır iç ünitenin alt kısmında yer alan fan ile birlikte iç mahaldeki bulunan 15 derecelik havayı bataryanın yüzeyinden geçirerek 48 derecede üfleyerek iç mahalin ısınını artırmış şekilde çalışmaya devam eder ve bu çalışma süresi iç mahalin yaklaşık 33 derece olduğu an itibaren durur ve iç mahalin ısısının düşmesi durumda tekrardan sensörle uyarılır ve devreye girmiş olur.

SOĞUTMA PRENSİBİ

Soğutma da ise çalışma prensibi dış ünite de yer alan kompresör 90 derecelik gazı dış ünitenin kondenser bölümüne basar ve fan yardımıyla ısınınan kondenser de ki ısıyı 45 dereceye düşürür ve bu gaz ekspeyşından püskürtülerek gazın basıncı düşürülür yaklaşık 45 dereceden 5 dereceye düşer ve böylece iç ünite de soğuk gaz gitmiş olmaktadır.